Henkilöstö

------------------------------------------------------------------------

ASIAKASPALVELU

044 4685 502, info@sammakkokangas.fi 

Palveluneuvoja Anna Nieminen
anna.nieminen@sammakkokangas.fi 

Palveluneuvoja Minna Harju
minna.harju@sammakkokangas.fi 

Kierrätys- ja palveluneuvoja Iiris Lehtinen
iiris.lehtinen@sammakkokangas.fi 

Jäteneuvoja Mia Rahinantti (torstai ja perjantai)
mia.rahinantti@sammakkokangas.fi

-------------------------------------------------------------------------

TOIMITUSJOHTAJA Outi Ruuska
044 4685 500, outi.ruuska@sammakkokangas.fi

PALVELUPÄÄLLIKKÖ Tero Hiekkavirta
044 4685 507, tero.hiekkavirta@sammakkokangas.fi

-------------------------------------------------------------------------

JÄTEHUOLTOTYÖNTEKIJÄ Rauno Kauppinen
044 4685 505, jatekeskus@sammakkokangas.fi 

JÄTEHUOLTOTYÖNTEKIJÄ Pasi Auvinen
044 4685 503, pasi.auvinen@sammakkokangas.fi

JÄTEHUOLTOTYÖNTEKIJÄ Timo Kainulainen
044 4685 506, timo.kainulainen@sammakkokangas.fi

JÄTEHUOLTOTYÖNTEKIJÄ Robert Pollari
044 4685 539, robert.pollari@sammakkokangas.fi